Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - diódy > SMBJ20A-TR
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
SMBJ20A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 42.8V SMB
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
20V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
32.4V
Napätie - porucha (Min)
22.2V
Jednosmerné kanály
1
typ
Zener
Balík dodávateľov zariadení
SMB (DO-214AA)
séria
SMBJ, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia
No
Napájanie - špičkový impulz
600W
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
Prevádzková teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
19.4A