Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Diódy - usmerňovače - polia > BAS70-06FILM
BAS70-06FILM
STMicroelectronics
BAS70-06FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
paramters produktov
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak
1V @ 15mA
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Balík dodávateľov zariadení
SOT-23-3
rýchlosť
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
séria
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ostatné mená
BAS70-06FILM-ND
Prevádzková teplota - prepojenie
150°C (Max)
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy
Schottky
Konfigurácia diódy
1 Pair Common Anode
Detailný popis
Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prúd - reverzné únik @ Vr
10µA @ 70V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu)
70mA (DC)