Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > LCP02-150M
STMicroelectronics
LCP02-150M
STMicroelectronics
THYRISTOR 250A POWERSO-10
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
Napätie - Breakover
séria
LCP
obal
Tube
Balík / puzdro
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Počet prvkov
1
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
250A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
100A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
150pF