Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max)
1.3V
Typ triakov
Logic - Sensitive Gate
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AB
séria
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-220-3
Ostatné mená
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
23 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB
Aktuálny stav - On (RMS) (Max)
16A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho)
160A, 168A
Prúd - Hold (Ih) (Max)
15mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max)
10mA