Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - regulátory napätia - lineárne > L4957AD3.3
L4957AD3.3
STMicroelectronics
L4957AD3.3
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
Napätie - výstup (Min / Pevné)
3.3V
Napätie - výstup (Max)
Napätie - vstup (Max)
14V
Balík dodávateľov zariadení
D2PAK
séria
Ochranné funkcie
Over Temperature, Short Circuit
Balík / puzdro
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Prevádzková teplota
0°C ~ 125°C
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK
Aktuálny - pokojný (Iq)
2mA
Prúd - výstup
5A