Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - regulátory napätia - lineárne > L78S24CV
L78S24CV
STMicroelectronics
L78S24CV
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 24V 2A TO220AB
paramters produktov
Odchod napätia (Max)
Napätie - výstup (Min / Pevné)
24V
Napätie - výstup (Max)
Napätie - vstup (Max)
40V
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AB
séria
Ochranné funkcie
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-220-3
PSRR
42dB (120Hz)
Typ výstupu
Fixed
Konfigurácia výstupu
Positive
Ostatné mená
Prevádzková teplota
0°C ~ 150°C
Počet regulátorov
1
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
45 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 2A TO-220AB
Aktuálny - pokojný (Iq)
8mA
Prúd - výstup
2A