Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - rozvádzače napájania, ovládače záťaže > VNP10N07
VNP10N07
STMicroelectronics
VNP10N07
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
paramters produktov
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd)
Not Required
Napätie - zaťaženie
55V (Max)
Typ prepínača
General Purpose
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AB
séria
OMNIFET™, VIPower™
Rds zapnuté (typ)
100 mOhm (Max)
Pomer - Vstup: Výstup
1:1
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-220-3
Typ výstupu
N-Channel
Konfigurácia výstupu
Low Side
Ostatné mená
Prevádzková teplota
Počet výstupov
1
Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie
On/Off
Typ vstupu
Non-Inverting
Vlastnosti
Ochrana proti poruchám
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Prúd - výstup (Max)
7A