Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - regulátory napätia - lineárne > L4940V10
L4940V10
STMicroelectronics
L4940V10
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 10V 1.5A TO220AB
paramters produktov
Odchod napätia (Max)
0.9V @ 1.5A
Napätie - výstup (Min / Pevné)
10V
Napätie - výstup (Max)
Napätie - vstup (Max)
17V
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AB
séria
Ochranné funkcie
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Balík / puzdro
TO-220-3
PSRR
62dB (120Hz)
Prevádzková teplota
-40°C ~ 150°C
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 1.5A TO-220AB
Prúd - Napájanie (Max)
50mA
Aktuálny - pokojný (Iq)
8mA
Prúd - výstup
1.5A