Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - regulátory napätia - lineárne > L4931CD25
L4931CD25
STMicroelectronics
L4931CD25
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 250MA 8SO
paramters produktov
Odchod napätia (Max)
0.8V @ 250mA
Napätie - výstup (Min / Pevné)
2.5V
Napätie - výstup (Max)
Napätie - vstup (Max)
20V
Balík dodávateľov zariadení
8-SO
séria
Ochranné funkcie
Over Current, Over Temperature
obal
Tube
Balík / puzdro
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
75dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu
Fixed
Konfigurácia výstupu
Positive
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C
Počet regulátorov
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 8-SO
Prúd - Napájanie (Max)
6mA
Aktuálny - pokojný (Iq)
1mA
Prúd - výstup
250mA