Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tyristory - SCR > BTW69-600RG
BTW69-600RG
STMicroelectronics
BTW69-600RG
STMicroelectronics
IC SCR 600V 50A TOP-3
paramters produktov
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max)
1.9V
Napätie - stav vypnutý
600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max)
1.3V
Balík dodávateľov zariadení
TOP3
séria
Typ SCR
Standard Recovery
obal
Tube
Balík / puzdro
TOP-3
Ostatné mená
497-2435-ND
BTW69-600
BTW69600RG
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
SCR 600V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
Aktuálny stav - On (RMS) (Max)
50A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max)
32A
Stav aktuálneho stavu (Max)
10µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho)
580A, 610A
Prúd - Hold (Ih) (Max)
150mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max)
80mA