Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tyristory - SCR > TS420-600H
TS420-600H
STMicroelectronics
TS420-600H
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V IPAK
paramters produktov
Napätie - Stav zapnutia (Vtm) (Max)
1.6V
Napätie - stav vypnutý
600V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max)
800mV
Balík dodávateľov zariadení
I-PAK
séria
Typ SCR
Sensitive Gate
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Ostatné mená
TS420-600H-ND
TS420600H
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole I-PAK
Aktuálny stav - On (RMS) (Max)
4A
Prúd - Stav On (To (AV)) (Max)
2.5A
Stav aktuálneho stavu (Max)
5µA
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho)
30A, 33A
Prúd - Hold (Ih) (Max)
5mA