Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - diódy > SM15T22A
SM15T22A
STMicroelectronics
SM15T22A
STMicroelectronics
TVS DIODE 18.8V 39.3V SMC
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
18.8V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
39.3V
Napätie - porucha (Min)
20.9V
Jednosmerné kanály
1
Napájanie - špičkový impulz
1500W (1.5kW)
Ostatné mená
SM15T22A-ND
Prevádzková teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
254A (8/20µs)