Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > SMP100LC-270
SMP100LC-270
STMicroelectronics
SMP100LC-270
STMicroelectronics
TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
270V
Napätie - Breakover
335V
séria
SMP, TRISIL™
obal
Cut Tape (CT)
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
Počet prvkov
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
400A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
100A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
60pF