Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Diódy - usmerňovače - jednoduché > SMBYW02-200
SMBYW02-200
STMicroelectronics
SMBYW02-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 2A SMB
paramters produktov
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak
1.25V @ 6A
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max)
200V
Balík dodávateľov zariadení
SMB (DO-214AA)
rýchlosť
Fast Recovery = 200mA (Io)
séria
Doba spätného obnovenia (trr)
35ns
obal
Cut Tape (CT)
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
SMBYW02200
Prevádzková teplota - prepojenie
150°C (Max)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy
Standard
Detailný popis
Diode Standard 200V 2A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Prúd - reverzné únik @ Vr
10µA @ 200V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io)
2A