Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tyristory - TRIAC > BTA40-800B
BTA40-800B
STMicroelectronics
BTA40-800B
STMicroelectronics
TRIAC 800V 40A RD-91
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
800V
Napätie - spúšťač brány (Vgt) (Max)
1.3V
Typ triakov
Standard
Balík dodávateľov zariadení
RD91
séria
obal
Tube
Balík / puzdro
RD91-3 (Insulated)
Ostatné mená
497-2405-ND
BTA40800B
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže
Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
TRIAC Standard 800V 40A Chassis Mount RD91
Aktuálny stav - On (RMS) (Max)
40A
Prúd - neprepäťové prepätie 50, 60 Hz (jeho)
400A, 420A
Prúd - Hold (Ih) (Max)
80mA
Prúd - Spúšťanie brány (Max)
50mA