Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
paramters produktov
typ
tolerancia
±1%
Balík dodávateľov zariadení
Veľkosť / rozmer
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
tienenie
Unshielded
séria
1210R
hodnotenie
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
2-SMD
Ostatné mená
1210R-104F TR 2000
Prevádzková teplota
-55°C ~ 125°C
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Materiál - jadro
Ferrite
Výrobca štandardná doba výroby
36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test
2.5MHz
indukčnosť
100µH
Výška - sedenie (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia
8MHz
Detailný popis
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC odpor (DCR)
13 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie
120mA