Domov > Produkty > Diskrétne polovodičové produkty > Tranzistory - FET, MOSFET - Pole > STL60N32N3LL
STL60N32N3LL
STMicroelectronics
STL60N32N3LL
STMicroelectronics
MOSFET 2N-CH 30V 32A/60A PWRFLAT
paramters produktov
Vgs (th) (Max) @ Id
1V @ 1µA
Balík dodávateľov zariadení
PowerFlat™ (5x6)
séria
STripFET™
Rds Zap (Max) @ Id, Vgs
9.2 mOhm @ 6.8A, 10V
Výkon - Max
23W, 50W
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
8-PowerVDFN
Ostatné mená
Prevádzková teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Vstupná kapacita (Ciss) (Max) @ Vds
950pF @ 25V
Nabíjanie brány (Qg) (Max) @ Vgs
6.6nC @ 4.5V
Typ FET
2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
Funkcia FET
Logic Level Gate
Vypustite na zdrojové napätie (Vdss)
30V
Detailný popis
Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 30V 32A, 60A 23W, 50W Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Súčasný kontinuálny odtok (Id) pri 25 ° C
32A, 60A