Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > PMIC - regulátory napätia - lineárne > L4931CZ33
STMicroelectronics
L4931CZ33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
paramters produktov
Odchod napätia (Max)
0.8V @ 250mA
Napätie - výstup (Min / Pevné)
3.3V
Napätie - výstup (Max)
Napätie - vstup (Max)
20V
Balík dodávateľov zariadení
TO-92-3
séria
Ochranné funkcie
Over Current, Over Temperature
obal
Bulk
Balík / puzdro
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Positive
Ostatné mená
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3
Prúd - Napájanie (Max)
6mA
Aktuálny - pokojný (Iq)
1mA
Prúd - výstup
250mA