Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - diódy > ESDALC20-1BF4
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
ESDALC20-1BF4
STMicroelectronics
TVS DIODE 20V 37V 0201
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
20V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
37V
Napätie - porucha (Min)
22V
typ
Zener
Balík dodávateľov zariadení
0201
séria
ESDA
Ochrana elektrického vedenia
No
Napájanie - špičkový impulz
90W
obal
Original-Reel®
Balík / puzdro
0201 (0603 Metric)
Ostatné mená
Prevádzková teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
2.4A (8/20µs)
Kapacita @ Frekvencia
10.5pF @ 1MHz