Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > Atosn STCOK > FERD30M45CT
FERD30M45CT
STMicroelectronics
FERD30M45CT
paramters produktov
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak
470mV @ 15A
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max)
45V
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AB
rýchlosť
Fast Recovery = 200mA (Io)
séria
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-220-3
Ostatné mená
Prevádzková teplota - prepojenie
175°C (Max)
Typ montáže
Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL)
1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby
15 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Konfigurácia diódy
1 Pair Common Cathode
Detailný popis
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-220-3
Prúd - reverzné únik @ Vr
600µA @ 45V
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu)
15A