Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - diódy > SM15T15A
SM15T15A
STMicroelectronics
SM15T15A
STMicroelectronics
TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
12.8V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
27.2V
Napätie - porucha (Min)
14.3V
Jednosmerné kanály
1
typ
Zener
Balík dodávateľov zariadení
SMC
séria
SM15T, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia
No
Napájanie - špičkový impulz
1500W (1.5kW)
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
DO-214AB, SMC
Ostatné mená
SM15T15A-ND
Prevádzková teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
368A (8/20µs)