BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
paramters produktov
Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak
1.5V @ 8A
Napätie - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Balík dodávateľov zariadení
TO-220AC ins
rýchlosť
Fast Recovery = 200mA (Io)
séria
Doba spätného obnovenia (trr)
75ns
obal
Tube
Balík / puzdro
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Prevádzková teplota - prepojenie
150°C (Max)
Typ montáže
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Typ diódy
Standard
Detailný popis
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Prúd - reverzné únik @ Vr
15µA @ 400V
Aktuálny - priemerný rektifikovaný (Io)
8A