Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - diódy > ESDALC6V1-1M2
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOD882
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
3V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
Napätie - porucha (Min)
6.1V
Jednosmerné kanály
1
typ
Zener
Balík dodávateľov zariadení
SOD-882
séria
ESDA, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia
No
Napájanie - špičkový impulz
50W
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
SOD-882
Ostatné mená
ESDALC6V11M2
Prevádzková teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)