Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > Atosn STCOK > SMC30J18A
SMC30J18A
STMicroelectronics
SMC30J18A
paramters produktov
Napätie - spätné odpojenie (typ)
18V
Napätie - upnutie (Max) @ Ipp
29.2V
Napätie - porucha (Min)
20V
Jednosmerné kanály
1
typ
Zener
Balík dodávateľov zariadení
SMC
séria
SMC30J, TRANSIL™
Ochrana elektrického vedenia
No
Napájanie - špičkový impulz
3000W (3kW)
obal
Original-Reel®
Balík / puzdro
DO-214AB, SMC
Ostatné mená
Prevádzková teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
103A