Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > Atosn STCOK > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
400V
Napätie - Breakover
530V
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
SMP100MC400
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
300A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
100A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
30pF