Domov > Produkty > Integrované obvody (IO) > Atosn STCOK > SMP30-220
SMP30-220
STMicroelectronics
SMP30-220
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
220V
Napätie - Breakover
293V
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
DO-214AC, SMA
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
70A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
30A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
20pF