Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > SMTPA180
SMTPA180
STMicroelectronics
SMTPA180
STMicroelectronics
THYRISTOR 180V 150A DO-214AA
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
180V
Napätie - Breakover
240V
séria
SMP, TRISIL™
obal
Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
Počet prvkov
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
150A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
50A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
25pF