Domov > Produkty > Ochrana obvodu > TVS - Tyristory > SMTPA240
SMTPA240
STMicroelectronics
SMTPA240
STMicroelectronics
TRISIL 240V BIDIRECT SMB
paramters produktov
Napätie - stav vypnutý
240V
Napätie - Breakover
320V
séria
SMP, TRISIL™
obal
Original-Reel®
Balík / puzdro
DO-214AA, SMB
Ostatné mená
Počet prvkov
1
Typ montáže
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Prúd - Špičkový impulz (8/20 μs)
150A
Prúd - Špičkový impulz (10 / 1000μs)
50A
Prúd - zadržanie (Ih)
150mA
kapacitné
25pF